O nas

z troski o wnętrze

Rozwój dużych miast łączy się z potrzebą tworzenia „miejskich plantacji” – alternatywnych ogrodów i ekosystemów. W obliczu braku powierzchni, degradacji środowiska, miejskiego betonu czujemy się bezradni i sfrustrowani.

Szczególnie niepokojąco wygląda sytuacja wewnątrz klimatyzowanych konglomeratów biurowych. „Syndrom chorego budynku” (z ang. SBS) to termin, za którym kryją się liczne międzynarodowe opracowania opisujące destrukcyjny wpływ nieprawidłowo zbilansowanego środowiska pracy na zadowolenie i wydajność pracowników.

We Florabo chcemy to zmienić. Chcemy aby roślinność znów brała aktywny udział w naszej codzienności, cieszyła zmysły i pobudzała do działania.
Dzięki oczyszczającym powietrze zielonym rozwiązaniom możemy zapewnić mierzalną poprawę jakości środowiska pracy i co za tym idzie satysfakcji i efektywności pracowników.

Florabo zostało założone w 2010 roku przez projektantkę i architekta krajobrazu Halinę Kamińską. W kolejnych latach firma poszukując nowych rozwiązań poszerzyła krąg partnerów i współpracowników.
Produkty Florabo są stosowane przez klientów w Polsce, Szwecji, Norwegii, Rosji, Niemczech, Włoszech i Danii.

aktualności obrazek

aktualności

co w trawie piszczy

oferta obrazek

oferta

wydajne produkty

kontakt obrazek

kontakt

to jeden krok